500nm

Start   19 września 2021 o godz. 12:00

Kontynuujemy tradycję TOTEMÓW

12 września 2021

Czas wezwać do pomocy dobre duchy i skumulować dobrą energię w TOTEMACH dla zawodników. Ogłaszamy Wielką Brzegową Bitwę o Totem i zapraszamy do niej wszystkich tych, którzy chcą wesprzeć swojego ulubieńca w regatach. Wybierzcie Wojownika, poszukajcie w głowie pomysłu i stwórzcie dla niego TOTEM!

  • Totem można zaprezentować w Wiosce Regatowej w Marinie Przełom (od soboty 18 września) lub można wysłać jego zdjęcie on-line na honorata@oceanteam.pl
  • Totem musi zostać wykonany własnoręcznie. Mile widziany opis/uzasadnienie jego genezy. Termin „totem” można potraktować dowolnie – nawiązanie kształtem do indiańskich totemów jest absolutnie niewymagane.
  • Na prace odraz zdjęcia czekamy do chwili startu, czyli 19 września w samo południe.
  • Głosowanie na totemy do środy, 22.09 do północy. Prace w trybie on-line proszę przesyłać na adres honorata@oceanteam.pl Na autora zwycięskiego Totemu (z największą liczbą głosów) czeka nagroda w postaci bitewnej koszulki polo
  • Mamy w tym roku aż 14 debiutantów, na pewno Totem ich ucieszy! A i wśród weteranów są tacy, którzy totemu jeszcze nie mieli. Jak to możliwe (podpowiemy, że takimi osobami są np. Andrzej Kopytko czy Ryszard Drzymalski)
    Na grafice przykładowe totemy z poprzednich lat.