500nm

Start   19 września 2021 o godz. 12:00

ZAWODNICY

PREZENTACJE STARTUJĄCYCH SKIPPERÓW I JACHTÓW BĘDĄ UZUPEŁNIANE WRAZ ZE ZGŁOSZENIAMI

LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2021:

Nrimię i nazwisko / JACHTfotoTEAMGRUPA
1Maciej Hejna / "BELFER II" Vektor 401mazowieckieOPEN
2Grzegorz Rać / "WIND THIEF" Cobra 41warmińsko-mazurskieOPEN
3Kamil Baranowski / "BELFER" Elan 431zachodniopomorskieOPEN
4Robert Wilkowski / "DOUBLE SCOTCH" Sadler 32pomorskieORC
5Tomasz Strzyżewski / "ASGARD" Janmor 45kujawsko-pomorskieOPEN
6Bartosz Zakrzewski / "ALKIONE" Omega 28pomorskieORC
7Zenon Jankowski / "OCEANNA" Outborn 39wielkopolskieORC
8Paweł Biały / "DELPHIA III" Delphia 40.33kujawsko-pomorskieOPEN
9Łukasz Wasielewski / "ARIETIS" Carter 30pomorskieORC
10Władek Chmielewski / "BINDI" Dehler 33 ClassiczachodniopomorskieORC
11Artur Burdziej / "HARRY" Polo 86EzachodniopomorskieORC
12Adam Dobroch / "OCEAN TEAM" Delphia 37GTpomorskieORC
13Kuba Szymanski / "POLISHED MANX" First 40.7OPEN
14Piotr Parzy / "SERGENT GARCIA" Beneteau First 36.7zachodniopomorskieORC
15Krzysztof Kołakowski / "DIAMANT  " Diamant 650 GTwarmińsko-mazurskieORC
16Jerzy Matuszak / "DANCING QUEEN" Dehler 46wielkopolskieOPEN
17Andrzej Kopytko / "NAUTICØ" Najad 340opolskieOPEN
18Piotr Falk / "BLUESinA" Hanse 400pomorskieORC
19Ryszard Drzymalski / "KONSAL 2" Slotta 40pomorskie
20Paweł Hapanowicz / "MIO PORTOFINO" Beneteau Oceanis 351zachodniopomorskieOPEN
21Mariusz Kowalski / "" pomorskieOPEN
22Kuba Marjanski / "BUSY LIZZY" Faurby 999pomorskieORC
23Błażej Morawski / "OCEAN TEAM 2" Bavaria 36śląskieOPEN
24Marcin Wroński / "FIDOO" Mini 650dolnośląskieOPEN
25Aleksandra B. Emche / "" kujawsko-pomorskieOPEN
26Michał Śliwa / "BARAKAM" MBK 98mazowieckieORC
27Wojciech Miętka / "SCAMP ONE" Reichel Pugh 44ORC
28Adam Szeligowski / "" lubuskieOPEN
29Robert Marek Studziński / "IRS CHALLENGER" Dehler 34pomorskieORC
30Juha Mattila / "INDIGO" Finngulf 41FinlandORC
31Kris - Krzysztof Matuszewski / "ANNA LUCJA 2" Carabela 650  (Junk Rig Schooner Mini650 CruiOPEN
32Tomasz Ładyko / "ODYSSEY" JOD35mazowieckieORC

Archiwum list startowych