500nm

Start   16 września 2018 o godz. 12:00

Archiwum list startowych

LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2017:

Nrimię i nazwisko / JACHTfotoTEAMGRUPA
1Jacek Zieliński / "Quick Livener" Sigma 362warmińsko-mazurskieORC
2Radosław Kowalczyk / "CALBUD" MinizachodniopomorskieMINI
3Mirosław Zemke / "Hobart" Dehler 41warmińsko-mazurskieORC
4Witek Nabożny / "DEXXTER" Dufour 82 GLpomorskieORC
5Władysław Chmielewski / "BUENA" Beneteau First 27.7zachodniopomorskieORC
6Przemysław  Skibiński / "VECTOR BALTICA" Vector 10pomorskieORC
7Leino Svensson / "Atomic" Mini 6.50SwedenMINI
8Grzegorz Rokita / "XELA" X 402pomorskieOPEN
9Piotr Parzy / "Hadron" Banner 34zachodniopomorskieORC
10Aleksandra B. Emche / "S/Y Kosia III" Delphia 40.3kujawsko-pomorskieOPEN
11Jerzy Matuszak / "Dancing Queen" Dehler 46wielkopolskieORC
12Ryszard Drzymalski / "Konsal2" Slotta 40pomorskieOPEN
13Grzegorz Rać / "Trygław" Dracowarmińsko-mazurskieORC
14Zenon Jankowski / "OCEANNA" Outborn 39wielkopolskieORC
15Marcin Wroński / "Fidoo" Mini 650dolnośląskieMINI
16Robert Gwozdz / "Smoke" Dufour 310pomorskieORC
17Mateusz Kubik / "Errislannan" Sigma 3800DmazowieckieORC
18Artur Burdziej / "LOXA" X-79zachodniopomorskieORC
19Tomasz Ładyko / "Double Scotch" Sadler 32mazowieckieORC
20Morten Bogacki / "Mojo" ClasseMini - Pogo2GermanyMINI
21Paweł Biały / "Zezowate Szczęście" B31kujawsko-pomorskieOPEN
22Maciej Krzesiński / "MARY LOU" Defender 27pomorskieORC
23Jacek Chabowski / "POLLED 2" COBRA 33pomorskieORC
24Maciej Szubski / "s/y OPOLE" D37 GTopolskieORC
25Dawid Gondek / "Polished Manx2" Beneteau First 40,7dolnośląskieORC
26Michaś Weselak / "" mini 650pomorskieMINI
27Witold Małecki / "PGO GoodSpeed" Dufour 34wielkopolskieORC
28Claus Pedersen / "Grand Danois" Classe Mini Pogo 2DenmarkMINI

Tabela mety 2017

LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2016:

Nrimię i nazwisko / JACHTfotoTEAMGRUPA
1Aleksandra Bogumiła Emche / "KOSIA III" Delphia 40kujawsko-pomorskieORC
2Andrzej Kopytko / "True Delphia" Delphia 37 GTopolskieOPEN
3Jacek Chabowski / "POLLED 2" Cobra 33pomorskieORC
4Piotr Parzy / "HADRON" Banner 34zachodniopomorskieORC
5Witek Nabożny / "DEXXTER" Dufour 382 GLpomorskieORC
6Jacek Zieliński / "Quick Livener" Sigma 362warmińsko-mazurskieORC
7Zenon Jankowski / "OCEANNA" Outborn39wielkopolskieORC
8Marek Marcinkowski / "ZENA II" COMET 36pomorskieORC
9Piotr Falk / "BLUESinA" Hanse 331pomorskieORC,KWR
10Ryszard Drzymalski / "KONSAL 2" Slotta 1200pomorskieORC
11Jerzy Matuszak / "Dancing Queen" Dehler 46wielkopolskieOPEN
12Szymon Kuczyński / "Atlantic Puffin" Maxus 22lubuskieOPEN
13Tomasz Ładyko / "Double Scotch" Sadler 32mazowieckieORC
14Kuba Marjański / "Busy Lizzy" Faurby 999pomorskieORC
15Maciej Krzesiński / "Mary Lou" Defender 27pomorskieORC
16Mateusz Kubik / "Errislannan" Sigma 38OODMazowieckie ORC
17Paweł Biały / "ZEZOWATE SZCZĘŚCIE" B-31kujawsko-pomorskieOPEN
18Joanna PAJKOWSKA / "VECTOR BALTICA  " Vector 10mazowieckieOPEN
19Przemysław SKIBIŃSKI / "VECTOR BALTICA II" Vector 10pomorskieORC
20Maciej Muras / "DELPHIA III" Delphia 40.3śląskieOPEN
21Michał Weselak / "Ocean 650" mini 650pomorskieMINI
22Krzysztof Fojucik / "OFO" DUFOUR 405kujawsko-pomorskieOPEN
23Rafał Skroński / "Akademia Jachtingu VII" Delphia 37pomorskieOPEN
24Mirosław Zemke / "Hobart" Dehler 41warmińsko-mazurskieORC,KWR
25Marcin Wroński / "Fidoo" Mini 650dolnośląskieMINI

Tabela mety 2016

LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2015:

Nrimię i nazwisko / JACHTfotoTEAMGRUPA
1Andrzej Kopytko / "TRUE DELPHIA" Delphia 37opolskieOPEN
2Władysław Chmielewski / "Buena" Beneteau First 27.7zachodnio-pomorskieORC
3Piotr Parzy / "Hadron" Banner 34zachodnio-pomorskieORC
4Ryszard Drzymalski / "Konsal" Albin BalladpomorskieORC
5Aleksandra B. Emche / "DROSOMAK" Zefir Lkujawsko-pomorskieOPEN
6Jacek Zieliński / "Quick Livener" Sigma 362warmińsko-mazurskieORC
7Krzysztof Kołakowski / "ARAO" Diamant Mini 650warmińsko-mazurskieOPEN
8Maciej Ziemba / "Janeczka 2" Gib Sea 28kujawsko-pomorskieORC
9Piotr Nikiel / "DELPHIA VIII" DELPHIA 37małopolskieOPEN
10Jacek Chabowski / "Polled 2" Cobra 33pomorskieORC
11Bartłomiej Czarciński / "Perła Gdyni" pomorskieOPEN
12Kuba Marjański / "Busy Lizzy" Faurby 999pomorskieORC
13Marek Zajkowski / "Misia Langusta " Comfort 30pomorskieOPEN
14Witold Małecki / "Prodata" Mini 650wielkopolskieORC
15Tomasz Ładyko / "Double Scotch" Sadler 32mazowieckieORC
16Kuba Strzyczkowski / "Delphia III" Delphia 40mazowieckieOPEN
17Zenon Jankowski / "S/Y OCEANNA" Outborn 39pomorskieORC
18Piotr  Falk / "BLUESinA" Hanse 331pomorskieORC
19Krzysztof Fojucik / "OFO" Dufour 405kujawsko-pomorskieOPEN
20Maciej Muras / "Vector Baltica II" Vector 10śląskieOPEN
21Zbigniew Gutkowski / "Black Sambuca" IMOCA 60pomorskieIMOCA
22Tomasz Siekierko / "Globe" IMOCA 60warmińsko-mazurskieIMOCA

LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2014:

Nrimię i nazwisko / JACHTfotoTEAMGRUPA
1Jacek Zielinski / "s/y Quick Livener" Sigma 362PKWR
2Krystian Szypka / "s/y Polska Miedź" ZKWR
3Radosław Kowalczyk / "CSL International Spedition" ZKWR
4Ryszard Drzymalski / "s/y Konsal" Albin BalladPKWR
5Michał Weselak / "s/y Wanda" PKWR
6Krzysztof Kołakowski / "s/y Blekot" PKWR
7Maciej Ziemba / "Janeczka 2" Gib Sea 28PKWR