500nm

Start   19 września 2021 o godz. 12:00

Wielka Brzegowa Bitwa o Totem!

12 września 2016

Już za kilka dni 25 śmiałków wyruszy na Bitwę. Morscy wojownicy stoczą bój o wyspę, puchar i chwałę. Zmierzą się także z własnymi słabościami. A my, którzy zostaniemy na brzegu? Czy znowu przyjdzie nam wpatrywać się w ekran trackingu i do bólu zaciskać kciuki? Oczywiście, że tak! Ale możemy też zrobić coś więcej! Ponieważ w tym roku Bitwa będzie się toczyła także na brzegu!

Ogłaszamy Wielką Brzegową Bitwę o Totem i zapraszamy do niej wszystkich tych, którzy chcą wesprzeć swojego ulubieńca w regatach. Wybierzcie Wojownika, poszukajcie w głowie pomysłu i stwórzcie dla niego TOTEM!

Totemy3

Totemy trzeba będzie zaprezentować w Wiosce Regatowej w Marinie Delphia. Totem musi zostać wykonany własnoręcznie oraz posiadać zdolność samodzielnego stania. Termin „totem” można potraktować dowolnie – nawiązanie kształtem do indiańskich totemów jest absolutnie niewymagane. Podobnie jak przedstawienie symboliki stworzonego totemu – choć z pewnością będzie to interesujące dla Wojowników oraz odwiedzających Wioskę Regatową.

Prezentacja Bitewnych Totemów nastąpi w dniu poprzedzającym start regat, tj. 17 września o godz. 18:00 w Marinie Delphia. Totemy będą miały wydzielone miejsce na trawniku Wioski Regatowej w pobliżu Biura regat.

 Jeśli ktoś wybiera się do wioski z namiotem lub camperem, może także ulokować Totem bezpośrednio przy nich. Na twórcę najlepszego Totemu czeka atrakcyjna nagroda – voucher na weekendowy pobyt Apartamencie More w Gdańsku, ufundowany przez Aparthotel More Gdańsk.

more2

W imieniu Teamu Brzegowego zapraszamy serdecznie do udziału!

To będzie też nasza Bitwa!

Regulamin konkursu

kontakt: h.wasowicz@delphiayachts.eu