500nm

Start   19 września 2021 o godz. 12:00

Gratka dla fanów Bitwy

22 sierpnia 2019

Tego jeszcze nie było! W tym roku jest możliwość zakupu Bitewnych ubrań, do tej pory zarezerwowanych dla wąskiego grona Zawodników, Partnerów i Organizatorów.

Co roku cieszyły się one ogromną popularnością i wielokrotnie byliśmy pytani o taką możliwość. A zatem są! Można zaopatrzyć się w Bitewną kolczugę (kurtkę softshell) oraz bluzę longsleeve z technicznego materiału Ubrania są w produkcji, nie możemy więc pokazać zdjęć. Ale znacie je na pewno w poprzednich lat. Wstawiamy także wizualizacje i historyczne zdjęcia.

Ceny:
Kurtka softshell – 360 zł
Bluza long sleeve – 120 zł

Ubrania zamówione do dnia 25 sierpnia będą do odbioru w trakcie trwania regat w Marinie Przełom (po tym terminie będzie możliwa wysyłka lub odbiór osobisty po zakończeniu regat w siedzibie sklepu Maristo: ul. Grunwaldzka 6, Rumia). 

Ilość ograniczona! Można już zamawiać drogą mailową na adres wyprzedaze@maristo.pl lub pisząc do nas w wiadomości prywatnej na Facebook’u LINK TUTAJ, a w odpowiedzi na wiadomość otrzymacie wszelkie istotne informacje dot. płatności i sposobu dostawy (w przypadku braku możliwości odbioru osobistego). Koniecznie wpisujcie rozmiary. Zapraszamy!